top of page

PRIVĀTUMA POLITIKA

Spēkā no 2019.gada 1.jūnija

 

Mārupes veikborda un ūdens atrakciju parks (Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Beng", tālāk tekstā “Sabiedrība”), kas pārvalda vietnes www.udensatrakcijuparks.lv un www.mwp.lv , aizsargā savu klientu un lietotāju privātumu.

 

Zemāk izklāstītā informācija sniegta, lai informētu Lietotāju par Sabiedrības privātuma politiku attiecībā uz personas datu vākšanu, izmantošanu, izpaušanu, pārsūtīšanu un glabāšanu, kad Lietotājs izmanto mūsu pakalpojumus un/vai apmeklē mūsu pārvaldītās tīmekļa vietnes.

 

Sabiedrības darbība internetā tiek veikta atbilstoši visām attiecīgajām personas datu drošības un aizsardzības praksēm, kā arī attiecīgajiem ES tiesību aktiem un Latvijas Republikas likumiem.

 

Sabiedrība izmanto Lietotāja datus, lai sniegtu un uzlabotu vietņu darbību. Izmantojot mūsu tīmekļa vietnes un piekrītot Privātuma politikas noteikumiem un nosacījumiem, Lietotājs sniedz Sabiedrībai piekrišanu datu automātiskai apstrādei. Lietotājs jebkurā laikā var atsaukt savu piekrišanu, nosūtot pieprasījumu rakstveidā uz e-pastu: marupewakepark@gmail.com . Šādiem pieprasījumiem un piekrišanai nav atpakaļejoša spēka.

 

Personas datu vākšana un izmantošana

Vietnēs tiek apkopota vairāku veidu informācija dažādiem nolūkiem, ar mērķi sniegt un uzlabot pārvaldīto vietņu darbību.

Apmeklējot Sabiedrības tīmekļa vietnes, Lietotājs var tikt lūgts sniegt noteiktu personu identificējošu informāciju, kura var tikt izmantota, lai ar Lietotāju sazinātos vai identificētu to. Personu identificējošā informācija var ietvert, bet neaprobežojas ar: e-pasta adresi, vārdu un uzvārdu, telefona numuru, pilsētu un adresi, sīkdatnēm un lietošanas datiem.

Lietotāja personiskā informācija tiks izmantota tikai īpašu šeit tekstā minēto iemeslu dēļ.

 

Personas dati ir jebkuri dati, kurus var tieši vai netieši saistīt ar Lietotāju kā privātpersonu un kurus apkopo un apstrādā Sabiedrība, lai nodrošinātu pakalpojuma saņemšanu Lietotājam, sazinātos ar viņu un izpildītu likumā noteiktās saistības.

Lietotāja personas dati var tikt apkopoti jebkurā no šiem veidiem:

 • kad Lietotājs sniedz savu kontaktinformāciju (ieskaitot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, vēlamo saziņas veidu) vai Sabiedrības tīmekļa vietnē;

 • kad Lietotājs izmanto vietni, dati tiek apkopoti, izmantojot Lietotāja profilu vai sīkfailus;

 • kad Lietotājs veic rezervāciju vai veic pasūtījumu Sabiedrības tīmekļa vietnē un glabā savu personīgo kontaktinformāciju.

 

Citu datu vākšana

 

Sabiedrība vāc arī citus nepersonalizējamus datus, t.i., datus, kurus nevar tieši saistīt ar konkrētu personu (dzimums, vecums, valodas izvēle, atrašanās vieta).

Sabiedrība var apkopot arī vispārēja rakstura datus par to, kā Lietotāji mijiedarbojas ar mūsu vietni. Šie dati tiek izmantoti tikai apkopotā veidā un izmantoti, lai sniegtu Lietotājam noderīgāku informāciju par interesējošajiem pakalpojumiem. Šādi dati uzskatāmi par nepersonalizētiem datiem.

 

Lietošanas dati

Var tikt apkopota informācija par piekļuvi Sabiedrības tīmekļa vietnei un tās izmantošanu. Šie lietošanas dati var ietvert tādu informāciju, kā: datora interneta protokola adrese (piem., IP adrese), pārlūkprogrammas veids, pārlūka versija, vietnes sadaļu apmeklējums, apmeklējuma laiks un datums, šajās sadaļās/lapās pavadītais ilgums u.c. diagnostikas dati.

 

Sīkdatņu dati

Vietnēs tiek izmantotas sīkdatņu tehnoloģijas, lai pārraudzītu un uzlabotu Sabiedrības vietņu darbību.

 

Sīkdatnes ir neliela apjoma teksta datnes, kuras var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru un kuras Lietotāja izmantotā tīmekļa pārlūkprogramma saglabā Lietotāja ierīcē brīdī, kad tiek apmeklēta Sabiedrības vietne. Tas tiek veikts ar mērķi identificēt pārlūkprogrammu un/vai iestatījumus, lai apkopotu un pārraudzītu informāciju, kā arī uzlabotu un analizētu Sabiedrības vietņu darbību.

 

Sabiedrības vietnēs tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu to darbību, nodrošinātu funkcionalitāti, pielāgotu vietnes izmantošanu konkrētā Lietotāja paradumiem, iegūtu un/vai apkopotu statistikas datus par lietotāju skaitu, vietnē un/vai konkrētajās sadaļās pavadīto laiku u.tml.

Lietotājs ir tiesīgs savā pārlūkprogrammā atspējot sīkdatņu izmantošanu vai to ierobežot, tomēr tādā gadījumā pastāv iespēja, ka dažas vietnes funkcijas nevarēs tikt izmantotas.

 

Atkarībā no lietošanas nolūka un izpildāmajām funkcijām, vietnē tiek izmantotas obligātās un/vai funkcionālās un/vai analītiskās sīkdatnes, kā piemēram; sesijas sīkdatnes - lai nodrošinātu vietnes darbību; preferences sīkdatnes - lai atcerētos Lietotāja preferences un dažādus iestatījumus; drošības sīkdatnes - drošības nolūkos u.c.

 

Zemāk norādītajās saitēs iespējams apskatīt, kā atvērt un mainīt sīkdatņu iestatījumus atkarībā no izmantotās tīmekļa pārlūkprogrammas:

 

Apkopoto personas datu izmantošana un uzglabāšana

Iegūtie personas dati var tikt izmantoti, lai Lietotājam parādītu Sabiedrības pakalpojumu jaunumus, kampaņas un gaidāmos pasākumus. Lietotāji, kuri vēlas atteikties no jaunumu saņemšanas vai nevēlas iegūt tālāku informāciju par pakalpojumiem, kas viņus varētu interesēt, var jebkurā laikā atteikties no adresātu saraksta un jaunumu saņemšanas.

 

Iegūtās informācijas izmantošana

 

Sabiedrība apkopo personas un pārējos datus dažādiem mērķiem, lai:

 • nodrošinātu un uzturētu vietnes darbību,

 • paziņotu par izmaiņām vietnē,

 • nodrošinātu vietnes interaktīvo funkciju iespējas, kad Lietotājs to vēlas,

 • nodrošinātu Lietotāju atbalstu un tehnisko palīdzību,

 • iegūtu apkopotus statistikas datus un veiktu analīzi, lai varētu uzlabot vietnes darbību un attiecīgos pakalpojumus,

 • uzraudzītu vietnes izmantošanu,

 • atklātu, novērstu un risinātu tehniskās problēmas,

 • varētu sazināties ar Lietotājiem, izmantojot vispārīgus vai personalizētus ar sniegtajiem pakalpojumiem saistītus paziņojumus un reklāmas ziņojumus,

 • ievērotu visus piemērojamos likumus un noteikumus.

 

Personas datu uzglabāšana, pārsūtīšana un izpaušana

Servisa nodrošinātāji

Sabiedrība var pieņemt darbā trešās puses uzņēmumus un/vai privātpersonas, lai uzlabotu mūsu vietņu darbību un pakalpojumus, nodrošinātu vietņu darbību Sabiedrības vārdā, veiktu ar vietņu darbību saistītus pakalpojumus vai palīdzētu analizēt, kā tiek izmantotas mūsu vietnes un pakalpojumi.

Šīm trešajām personām ir piekļuve Lietotāja personas datiem tikai, lai veiktu šos uzdevumus Sabiedrības vārdā, un tām ir pienākums tās neizpaust un neizmantot citiem mērķiem.

 

Sabiedrības tīmekļa vietnes ir izvietotas wix.com platformā, kur wix.com nodrošina tiešsaistes platformu, kurā ir izvietota visa informācija par Sabiedrības pakalpojumiem, rezervācijas iespējas, saziņa u.c. Lietotāja dati tiek uzglabāti izmantojot wix.com datu krātuvi, datu bāzes un citas vispārējās wix.com lietojumprogrammas. Platformā wix.com ikviena Lietotāja dati tiek glabāti drošos serveros.

 

Datu drošība

Lietotāja datu drošība mums ir svarīga, tāpēc Sabiedrība veic visus nepieciešamos samērojamos drošības pasākumi, lai nodrošinātu, ka Lietotāja dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo privātuma politiku. Tomēr ir būtiski ņemt vērā, ka neviena pārsūtīšanas metode Interneta vidē vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša, tāpēc mēs nevaram garantēt to absolūtu drošību.

 

Datu izpaušana

Ņemot vērā LR likumdošanu un tiesiskās prasības, Sabiedrība var atklāt personas datus, lai: Izpildītu likumiskos pienākumus; aizsargātu un aizstāvētu Sabiedrības tiesības vai īpašumu; novērstu vai izmeklētu iespējamos pārkāpumus saistībā ar vietņu un/vai Sabiedrības sniegto pakalpojumu izmantošanu; aizsargātu vietņu Lietotāju vai sabiedrības personisko drošību; aizsargātu tiesisko atbildību.

Saziņa ar Lietotāju

Mēs varam sazināties ar Lietotāju, lai informētu par veikto rezervāciju un/vai tās izmaiņām, lai novērstu problēmas ar kontu/rezervāciju, lai atrisinātu strīdu, iekasētu maksas vai naudas summas, noskaidrotu Lietotāja viedokli, izmantojot aptaujas vai anketas, lai nosūtītu jaunumus par uzņēmumu un/vai pakalpojumiem vai kāda cita līdzvērtīga iemesla dēļ.

Šajos nolūkos mēs varam sazināties ar jums pa e-pastu, tālruni vai ar īsziņu starpniecību.

Analītika

Sabiedrība var izmantot trešo personu pakalpojumu sniedzējus, lai uzraudzītu un analizētu vietņu izmantošanu.

Google Analytics ir Google piedāvāts tīmekļa analītikas pakalpojums, kas izseko un ziņo par vietnē veikto lietotāja kustību. Google izmanto apkopotos datus, lai izsekotu un uzraudzītu vietnes izmantošanu. Šie dati tiek kopīgoti ar citiem Google pakalpojumiem. Lai iegūtu papildinformāciju par Google konfidencialitātes praksi, lūdzu, apmeklējiet Google tīmekļa vietni Privātums un noteikumi: https://policies.google.com/privacy?hl=lv

Lai atteiktos no Google Analytics izsekošanas visās vietnēs, apmeklējiet šo saiti: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

 

Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietnēs var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs neapsaimniekojam. Noklikšķinot uz trešās puses saites, Lietotājs tiks novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

 

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi.

 

Izmaiņas privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt Sabiedrības Privātuma politiku, un tā var tikt mainīta/atjaunota bez iepriekšēja brīdinājuma. Ar visām veiktajām izmaiņām Lietotājam ir iespēja iepazīties, apmeklējot šo vietnes sadaļu, kurā, izmaiņu gadījumā, tiek ievietota atjaunotā Privātuma politika.

 

Izmaiņām stājoties spēkā, tiek atjaunināts “spēkā stāšanās datums”, kas redzams šīs Privātuma politikas augšdaļā.

 

Lietotājam ieteicams periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku, lai konstatētu izmaiņas. Izmaiņas šajā privātuma politikā ir spēkā, kad tās tiek publicētas šajā vietnē.

 

Saziņa

Ja jums ir neskaidrības par šo Privātuma politiku, sazinieties ar mums pa e-pastu: marupewakepark@gmail.com

bottom of page