LAIPNI LŪGTI! 

JAUNAJĀ ŪDENS ATRAKCIJU PARKA 6000+ m2 plašajā PILSĒTĀ

Ūdens atrakciju parks
piepūšamās atrakcijas uz ūdens

Vairāk nekā 6000 m2, 95 elementi, 450 metrus gara trase, kurus papildina lidmašīna, volejbola laukums, basketbola grozs un izaicinājumu pilnā planēta - tas viss mūsu šīs sezonas jaunajā ūdens trasē! Turklāt, lai uzturētu sacensību garu, esam izveidojuši divas paralēlas līnijas īpaši piemērotas stafetēm.

 

Tagad, izvietots vairākās joslās un labirintos un vēl joprojām veidojot vienotu sistēmu, mūsu peldošais ūdens atrakciju parks būs īsts piedzīvojums ikvienam!

Izbaudi brīvo lidojumu ūdenī no lecamspilvena, pārbaudi savu ātrumu dubultajās kāpnēs vai ar draugiem laidies ūdenī no "viss vienā" stacijas.

Esi gatavs lēkt varžu lēcienā, pievarēt S-tiltu, saglabāt modrību uz slidenā vilņa, šķērsot kolonnu tiltu un klinšu sienu, pierādīt savu roku spēku, pārvarot mērkaķu joslu, trenēt balansu uz līdzsvara stieņa un iekarot milzīgo aisbergu un vēl..un vēl daudzi citi aizraujoši izaicinājumi Tevi gaida "Marupe Wake" ūdens atrakciju parkā.

Iepazīsti trasi. Pieveic šķēršļus. Un kļūsti par šīs vasaras čempionu!

Cenas

50 min. sesija                                                                                                          12 €

personai neatkarīgi no vecuma

Hidrotērpa noma                                                                                                       5 €

personai (pēc izvēles)

Sastībā ar COVID ierobežojumiem, apmeklējums tikai pēc iepriekšējas rezervācijas, zvanot pa tel. +371 22032923!

  * Glābšanas veste ir OBLIGĀTA un ir IEKĻAUTA pakalpojuma CENĀ!

 ** Aukstā laikā piedāvājam pēc ūdens parka apmeklējuma sasildīties mūsu PIRTIŅĀ - tagad NEIZKĀPJOT PAT KRASTĀ! (ŠOBRĪD PIRTS SLĒGTA, SAISTĪBĀ AR IEROBEŽOJUMIEM)

*** Ūdens atrakciju parka noma privātiem pasākumiem no 50 cilvēkiem / 600€. Par katru nākamo dalībnieku +12€.

Korporatīvajiem un grupu pasākumiem iepriekšēja rezervācija obligāta vismaz 7 dienas iepriekš, zvanot pa tel. +371 22032923.


Rezervācija tiek apstiprināta brīdī, kad tiek veikta avansa apmaksa (nauda saņemta bankas kontā). Saņemtais avanss tiek atmaksāts pilnībā, ja rezervācija tiek atcelta vismaz 72h pirms rezervētā laika. Atceļot rezervāciju vēlāk vai neierodoties, saņemtais avanss netiek atmaksāts.

Noderīga informācija apmeklētājiem

 • Ūdens atrakciju parks ir piemērots pieaugušajiem un bērniem no 6+ gadu vecuma. Min.augums - 110cm. 

 • Bērniem līdz 10 gadu vecumam ir jāatrodas pieaugušā pavadībā un uzraudzībā.

 • Ūdens atrakciju parks darbojas no 15.maija līdz 15.septembrim. Atkarībā no valdošajiem laikapstākļiem, sezona var tikt sākta ātrāk un/vai pagarināta/saīsināta.

 • Ūdens atrakciju parka darba laiks ir no plkst. 11:00 līdz 21:00, pēc iepriekšēja pieraksta.

 • Sesija sākas katrā apaļā stundā: 11:00, 12:00, 13:00, 14:00,....,20:00. Iepriekš vienojoties, ir iespējams apmeklēt ūdens atrakciju parku ārpus noteiktā darba laika, bet tikai diennakts gaišajā laikā.

 • Vienas sesijas ilgums ir 50 minūtes. 

 • Personai, kas rezervējusi laiku, nepieciešams ierasties vismaz 15-20 min pirms sesijas sākuma, lai iepazītos ar drošības noteikumiem, saņemtu Dalībnieka aproci un pārģērbtos, ja nepieciešams.

 • Iepriekšēju rezervāciju iespējams veikt, zvanot pa tel.nr. 22032923, lai tiktu sev vēlamajā laikā. Grupām virs 15 cilvēkiem nepieciešams veikt avansa maksājumu.

 • Lieliski piemērota atrakcija korporatīvajiem pasākumiem vai dzimšanas dienas ballītēm.

 • Pirms ūdens atrakciju parka apmeklējuma tiek sniegta drošības instruktāža. Ūdens atrakciju parka lietošanas un drošības noteikumi ir izvietoti "Marupe Wake" teritorijā redzamā un brīvi sasniedzamā vietā.

 • Drošības noteikumus ir jāievēro visiem Dalībniekiem neatkarīgi no vecuma. Pirms ūdens atrakciju parka izmantošanas personai ir obligāti jāizlasa un jāiepazīstas ar Drošības noteikumiem, jāapņemas ievērot tos Ūdens atrakciju parka izmantošanas laikā un jāparakstās  Žurnālā par piekrišanu un šo noteikumu ievērošanu.

 • Ūdens atrakciju parka izmantošana prasa fizisku piepūli un tā var būt bīstama aktivitāte, tāpēc pirms tā izmantošanas katram dalībniekam ir  jānovērtē savas fiziskās spējas, veselības stāvoklis un peldēšanas prasme.

 • Dalībniekam ir obligāti jābūt uzģērbtai virsū un rūpīgi aiztaisītai glābšanas vestei.

 • Atļauts apmeklēt tikai personām ar pamatprasmēm peldēšanā.

 • Vecākiem vienmēr jāuzrauga savi bērni un viņu dalība Ūdens atrakciju parkā.

 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka sesiju laiki var mainīties nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ. 

 • Gadījumā, ja ir veikta rezervācija uz noteiktu sesijas laiku, bet gadās aizkavēties, lūgums mūs telefoniski par to informēt, pretējā gadījumā rezervētā vieta tiek automātiski atdota dzīvās rindas kārtībā gaidošajiem.

2018.G. ->

2019.G. ->

2020.G. ->

ee555567-ea62-449e-8292-22ff979f8cd8_edi
71F53A405A69A651E615AD608BD55ECE_edited.
DJI_0367_edited.jpg